منشی تلفنی

منشی تلفنی

چاپفرستادن به ایمیل

منشی تلفنی

منشی تلفنی یا پیغام گیر تلفن ( Answering machine ) می تواند در زمانهایی که قادر به پاسخگویی به تماس های تلفنی تان نیستید بجای شما تماس را پاسخ دهد و پیام تماس گیرنده را ضبط کند. اگر به دنبال يك منشی تلفن با ظرفيت بالا مي گرديد، اگر به دنبال يك دستگاه پیام گیر با قابلیت كنترل از راه دور مي گرديد اين دستگاه بهترين گزينه است. اين سيستم سخنگو بوده و قادر به قرائت ساعت و تاريخ و شماره تلفن تماس ها به زبان فارسي است. به هيچ عنوان به كامپيوتر نياز ندارد و توسط بلندگوي دستگاه  و يا هدفون مكالمات ضبط شده قابل شنيدن است. علاوه بر آن می تواند مکالمات تلفنی را نیز ثبت و ضبط کند. اين دستگاه همراه با رم 2 یا 4 یا 8 یا 16 گيگا بايت عرضه مي شود كه قادر است 70 الی 560 ساعت مكالمه را ضبط كند. حافظه را مي توانيد از دستگاه جدا كنيد و به موبايل وصل كنيد و مكالمات را گوش كنيد. البته قابليت اتصال به انواع هدست و گوشي و بلندگو امكانپذير است. سيستم پيام گير صوتي این دستگاه به دو صورت عمل می کند: منشی تلفن يكطرفه ( فقط پخش يك پيام براي تماس گيرنده) و پیغام گیر تلفن دوطرفه (پخش پيام خوش آمد گوئي و ضبط پيام تماس گيرنده).

قابليت منحصر به فرد كنترل از راه دور به شما كمك مي كند تا با تماس گرفتن با دستگاه از طريق موبايل و يا خط تلفن ديگر و شماره گيري رمز از قبل تنظيم شده، به مكالمات و پيام هاي ضبط شده از راه دور گوش كنيد. تك تك پيام ها و مكالمات ضبط شده به همراه زمان وقوع و شماره تماس به فارسي پخش مي شود.

اين دستگاه به هيچ عنوان صدا و يا نويزي از خود توليد نمي كند و كيفيت تماس را كاهش نمي دهد.

دستگاه فوق فقط بصورت يك كاناله و با رم Micro SD عرضه شده و داراي يك سال گارانتي تعمیر است.

قیمت دستگاه ضبط تلفن و پیامگیر یک خط با حافظه 280 ساعته: 225 هزار تومان  ضبط مكالمات سخنگو یک کاناله صوت پرداز SP-VR14

قیمت دستگاه ضبط تلفن و پیامگیر یک خط با حافظه 560 ساعته: 235 هزار تومان  ضبط مكالمات سخنگو یک کاناله صوت پرداز SP-VR14

 

توجه توجه

استفاده از دستگاه های ضبط مکالمات تلفن به عنوان یک ابزار کمک مدیریتی می تواند بسیار مفید باشد و البته هرگونه استفاده غیر قانونی از این دستگاه به عهده مصرف کننده می باشد. توجه داشته باشید استراق سمع  مکالمات دیگران بدون اطلاع قبلی آنان نه تنها غیر قانونی بوده بلکه از نظر شرع نیز موجب ضمان می شود.

نظر سنجی

چرا موج آفرينان را انتخاب كرديد؟
 

پرفروش ترین محصول


یک دلیل مهم برای انتخاب ما

شرکت موج آفرینان کویر برخلاف دیگران رضایت مشتری را مهم تر از کسب سود می داند. به همین دلیل تعهد اخلاقی و پشتیبانی از مشتری سرلوحه کاری این مجموعه می باشد. همچنین از آنجا که شرکت موج آفرینان خدمات هاستینگ ارائه می دهد علاوه بر خرید آنلاین، پس از خرید می توانید هر ساعت از شبانه روز حتی روز تعطیل از پشتیبانی ما بصورت آنلاین بهره مند شوید. به محض دریافت پاسخ سوالتان سیستم بصورت خودکار از طریق پیامک شما را مطلع می کند.