صفحه اصلی > نرم افزار ضبط مکالمات تلفنی

نرم افزار ضبط مکالمات تلفنی

نرم افزار ضبط مکالمات تلفنی

چاپفرستادن به ایمیل

نرم افزار ضبط مکالمات تلفنی

نرم افزار ضبط مکالمات تلفنی Call Corder برای ضبط صحبت های تلفنی شما از voice modem کامپیوتر و خط تلفن که داخل مودم کامپیوتر رفته است استفاده میکند. البته قبلا باید توجه داشته باشید که تمام نرم افزارهای ضبط تماس های تلفنی که با مودم کامپیوتر کار می کنند باعث افت ولتاژ خط تلفن و در نتیجه افت کیفیت صدا می شوند. به گونه ای که مکالمه کننده متوجه این امر خواهد شد. و تنها راه ضبط مکالمات تلفن بدون افت کیفیت صدا و نویز و پارازیت استفاده از دستگاه های مخصوص ضبط مکالمات تلفنی می باشد. اما به هر حال این نرم افزار این قابلیت را دارد تا هزاران ساعت از مکالمات تلفنی خود را ضبط کنید.

نرم افزار به دلیل رعایت قوانین کپی رایت حذف شد

فرم ارسال نظر

نام *
پست الکترونیکی
کد   
ارسال
 

توجه توجه

استفاده از دستگاه های ضبط مکالمات تلفن به عنوان یک ابزار کمک مدیریتی می تواند بسیار مفید باشد و البته هرگونه استفاده غیر قانونی از این دستگاه به عهده مصرف کننده می باشد. توجه داشته باشید استراق سمع  مکالمات دیگران بدون اطلاع قبلی آنان نه تنها غیر قانونی بوده بلکه از نظر شرع نیز موجب ضمان می شود.

نظر سنجی

چرا موج آفرينان را انتخاب كرديد؟
 

پرفروش ترین محصول


یک دلیل مهم برای انتخاب ما

شرکت موج آفرینان کویر برخلاف دیگران رضایت مشتری را مهم تر از کسب سود می داند. به همین دلیل تعهد اخلاقی و پشتیبانی از مشتری سرلوحه کاری این مجموعه می باشد. همچنین از آنجا که شرکت موج آفرینان خدمات هاستینگ ارائه می دهد علاوه بر خرید آنلاین، پس از خرید می توانید هر ساعت از شبانه روز حتی روز تعطیل از پشتیبانی ما بصورت آنلاین بهره مند شوید. به محض دریافت پاسخ سوالتان سیستم بصورت خودکار از طریق پیامک شما را مطلع می کند.