صفحه اصلی > ضبط مکالمه تلفن تحت شبکه

دستگاه ضبط مكالمات تلفن تحت شبکه

دستگاه ضبط مکالمات تلفن شرکتی تحت شبکه

چاپفرستادن به ایمیل

ضبط مکالمات تحت شبکه

استفاده از پورت اترنت Eternet یا شبکه یکی از نیازهای سازمانها و شرکت های امروزی به شمار می رود. از آنجا که نمی توان کابل USB را بیشتر از دو متر استفاده کرد، قابلیت اتصال دستگاه ضبط مکالمات به پورت شبکه می تواند هزینه سیمکشی خطوط تلفن را به شدت کاهش دهد و یا قابلیت اتصال همزمان چندین کار بر را به سیستم امکانپذیر نماید. برای این منظور دستگاه های ضبط مکالمات تلفن شرکتی 4 پورت به بالا را می توانید به همراه پورت شبکه سفارش دهید و تنها 50هزار تومان به قیمت دستگاه اضافه می شود. از آنجا که دستگاه های مجهز به پورت شبکه، IP می گیرند می توان IP دستگاه را با IP اینترنت مجموعه Bridge کرد و از طریق اینترنت سیستم را از راه دور کنترل کرد.

 


توجه توجه

استفاده از دستگاه های ضبط مکالمات تلفن به عنوان یک ابزار کمک مدیریتی می تواند بسیار مفید باشد و البته هرگونه استفاده غیر قانونی از این دستگاه به عهده مصرف کننده می باشد. توجه داشته باشید استراق سمع  مکالمات دیگران بدون اطلاع قبلی آنان نه تنها غیر قانونی بوده بلکه از نظر شرع نیز موجب ضمان می شود.

نظر سنجی

چرا موج آفرينان را انتخاب كرديد؟
 

پرفروش ترین محصول


یک دلیل مهم برای انتخاب ما

شرکت موج آفرینان کویر برخلاف دیگران رضایت مشتری را مهم تر از کسب سود می داند. به همین دلیل تعهد اخلاقی و پشتیبانی از مشتری سرلوحه کاری این مجموعه می باشد. همچنین از آنجا که شرکت موج آفرینان خدمات هاستینگ ارائه می دهد علاوه بر خرید آنلاین، پس از خرید می توانید هر ساعت از شبانه روز حتی روز تعطیل از پشتیبانی ما بصورت آنلاین بهره مند شوید. به محض دریافت پاسخ سوالتان سیستم بصورت خودکار از طریق پیامک شما را مطلع می کند.