صفحه اصلی > نسخه فارسی نرم افزار ضبط مکالمات Ultimate Voice Recorder

نسخه فارسی نرم افزار ضبط مکالمات Ultimate Voice Recorder v5.05.1

نسخه فارسی نرم افزار ضبط مکالمات Ultimate Voice Recorder v5.05.1

چاپفرستادن به ایمیل

نسخه فارسی نرم افزار ضبط مکالمات Ultimate Voice Recorder v5.05.1

نرم افزار ضبط مکالمات Ultimate Voice Recorder بدون شک یکی از پرطرفدارترین نرم افزارهای ضبط مکالمات گوشی موبایل نوکیا می باشد چرا که به وسيله این نرم افزار Voice Recorder می توانید گوشی خود را به یک ضبط خبرنگاری حرفه ای تبدیل کنید و با فشردن تنها یک دکمه هر گفتگویی را به راحتی و با بالاترین کیفیت ضبط کنید. بسیاری از کاربران به دنبال ورژن فارسی شده آن می گشتند. این شما و این هم جدید ترین ورژن فارسی نرم افزار رکوردر تماس و صدا بدون بیپ و بدون محدودیت.

توجه داشته باشید که برنامه نیاز به ساین دارد. ورژن قبلی یا انگلیسی رو ابتدا ریموو کنید و سپس این فایل رو نصب کنید. این نرم افزار با هر کدی رجیستر میشه.

پیوست‌ها:
فایلتوضیحاتحجم فایلدریافت
دانلود این فایل (UltimatePortable.Ultimate.Voice.Recorder.v5.05.1.S60v3.Farsi.sisx)Ultimate.Voice.Recorder.v5.05.1.S60v3.Farsiنسخه فارسی شده نامحدود نرم افزار ضبط صدا160 Kb2385

فرم ارسال نظر

avatar محسن
+1
 
 
ممنون‏ ‏از‏ ‏لطف‏ ‏شما.
جمعه 26 آبان 1391, 15:52
پاسخ به این پست
نام *
پست الکترونیکی
کد   
ارسال
انصراف
avatar رهنما
-2
 
 
کد رجیسترش را روی سایتتون قرار بدهید. برنامه دمو هست.
یکشنبه 08 بهمن 1391, 17:52
پاسخ به این پست
نام *
پست الکترونیکی
کد   
ارسال
انصراف
نام *
پست الکترونیکی
کد   
ارسال
 

توجه توجه

استفاده از دستگاه های ضبط مکالمات تلفن به عنوان یک ابزار کمک مدیریتی می تواند بسیار مفید باشد و البته هرگونه استفاده غیر قانونی از این دستگاه به عهده مصرف کننده می باشد. توجه داشته باشید استراق سمع  مکالمات دیگران بدون اطلاع قبلی آنان نه تنها غیر قانونی بوده بلکه از نظر شرع نیز موجب ضمان می شود.

نظر سنجی

چرا موج آفرينان را انتخاب كرديد؟
 

پرفروش ترین محصول


یک دلیل مهم برای انتخاب ما

شرکت موج آفرینان کویر برخلاف دیگران رضایت مشتری را مهم تر از کسب سود می داند. به همین دلیل تعهد اخلاقی و پشتیبانی از مشتری سرلوحه کاری این مجموعه می باشد. همچنین از آنجا که شرکت موج آفرینان خدمات هاستینگ ارائه می دهد علاوه بر خرید آنلاین، پس از خرید می توانید هر ساعت از شبانه روز حتی روز تعطیل از پشتیبانی ما بصورت آنلاین بهره مند شوید. به محض دریافت پاسخ سوالتان سیستم بصورت خودکار از طریق پیامک شما را مطلع می کند.