منشی تلفنی - پیامگیر تلفن

answering-machine

منشی تلفنی یا پیغام گیر تلفن ( Answering machine ) می تواند در زمانهایی که قادر به پاسخگویی به تماس های تلفنی تان نیستید به عنوان پیامگیر تلفن بجای شما تماس را پاسخ دهد و پیام تماس گیرنده را ضبط کند. معمولا دستگاه پیامگیر تلفنی پس از چند زنگ (که تعداد آن قابل تنظیم است)، خط تلفن را پاسخ می دهد و در ابتدا یک پیام خوش آمدگویی (که از قبل در سیستم ضبط کردید) را پخش می کند (مثلا: با سلام شما با شرکت فلان تماس گرفته اید، در حال حاضر امکان پاسخگویی به شما مقدور نمی باشد، لطفا پس از شنیدن صدای بوق، پیام خود را ارسال کنید) و سپس پیام مخاطب را ضبط می کند.

اگر به دنبال یک منشی تلفن با ظرفیت بالا می گردید، اگر به دنبال یک دستگاه پیام گیر با قابلیت کنترل از راه دور می گردید این دستگاه بهترین گزینه است. این سیستم سخنگو بوده و قادر به قرائت ساعت و تاریخ و شماره تلفن تماس ها به زبان فارسی است. به هیچ عنوان به کامپیوتر نیاز ندارد و توسط بلندگوی دستگاه و یا هدفون مکالمات ضبط شده قابل شنیدن است. علاوه بر آن می تواند مکالمات تلفنی را نیز ثبت و ضبط کند. این دستگاه همراه با حافظه 4/8/16/32 گیگا بایت میکرو اس دی کار می کند که قادر است 140 الی 1120 ساعت مکالمه را ضبط کند. حافظه را می توانید از دستگاه جدا کنید و به کامپیوتر و یا لپتاپ وصل کنید و مکالمات را گوش کنید. البته قابلیت اتصال به انواع هدست و گوشی و بلندگو امکانپذیر است. سیستم پیام گیر صوتی این دستگاه به دو صورت عمل می کند: منشی تلفن یکطرفه ( فقط پخش یک پیام برای تماس گیرنده) و پیغام گیر تلفن دوطرفه (پخش پیام خوش آمد گوئی و ضبط پیام تماس گیرنده).

قابلیت منحصر به فرد کنترل از راه دور به شما کمک می کند تا با تماس گرفتن با دستگاه از طریق موبایل و یا خط تلفن دیگر و شماره گیری رمز از قبل تنظیم شده، به مکالمات و پیام های ضبط شده از راه دور گوش کنید. تک تک پیام ها و مکالمات ضبط شده به همراه زمان وقوع و شماره تماس به فارسی پخش می شود.

این دستگاه به هیچ عنوان صدا و یا نویزی از خود تولید نمی کند و کیفیت تماس را کاهش نمی دهد.

دستگاه فوق فقط بصورت یک کاناله و با رم Micro SD عرضه شده و دارای یک سال گارانتی تعمیر است.

خرید هماهنگی و پشتیبانی: 09302670075

شماره کارت جهت خرید :5022291090294784

بنام مریم اخترشناس

قیمت دستگاه ضبط تلفن و پیامگیر یک خط با حافظه 520 ساعته (16 گیگ) : 860هزار تومان

9

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.mowjafarinan.com/