راهنمای خرید

online-order

خرید دستگاه ضبط مکالمات تلفنی

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما مشتری عزیز، جهت اخذ کالا و یا خدمات شرکت، پس از بررسی محصول مربوطه و قیمت دستگاه ضبط صدا، برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره فنی می توانید توسط تلفن، فکس، ایمیل و یا گفتگوی آنلاین با کارشناسان شرکت ارتباط برقرار کنید و درصورت تمایل به خرید، می توانید به دو روش عمل کنید:

1- خرید آنلاین: روی لینک خرید از طریق پورتال فروش شرکت کلیک کرده و مراحل خرید را دنبال کنید تا صورتحساب شما به صورت اتوماتیک صادر شود. سپس صورتحساب خود را می توانید به صورت آنلاین (از طریق کارت های عضو شتاب) و یا ثبت فیش واریزی بانکی پرداخت کنید.

2- .واریز وجه: با مدیر فروش هماهنگ نمایید تا پس از هماهنگی و دریافت شماره حساب و واریز وجه، محصول شما به آدرس مورد نظرتان ارسال شود.(برای واریز وجه می توانید از طریق واریز به شماره کارت 5022291090294784 بنام مریم اخترشناس، اقدام نمایید.)

نحوه ارسال دستگاه

ارسال دستگاه برای شهروندان تهرانی با پیک موتوری و یا دریافت دستگاه به صورت حضوری صورت می پذیرد و برای هموطنان دیگرمان در شهرستان ها به صورت ارسال با پست پیشتاز و یا شرکت های حمل و نقل می باشد.
1- از طریق اداره پست به صورت پیشتاز (سراسر کشور)
2- از طریق شرکت های حمل درب به درب از قبیل تیپاکس، کالارسان، چاپار (نمایندگان این شرکت ها در سراسر کشور)

گارانتی محصولات

گارانتی هر دستگاه به نام خریدار در پورتال فروش شرکت ثبت می شود و پشتیبانی و یا ارائه هر نوع اطلاعات فنی فقط به خریدار داده می شود. محصولاتی که دارای گارانتی تعویض بوده در کمتر از دو روز کاری پس از بررسی واحد فنی، تعویض خواهد شد و محصولاتی که دارای گارانتی تعمیر هستند در کمتر از یک هفته تعمیر خواهند شد. هزینه حمل و نقل به عهده خریدار می باشد.

موارد زیر شامل گارانتی نبوده و هزینه تعمیر دستگاه اخذ خواهد شد:

درصورتی که دستگاه به دلیل ضربه و شکستگی مدار و قطعات معیوب شود

درصورت ورود آب و یا مایعات دستگاه دچار آبخوردگی شود.

درصورت اتصال برق شهری بصورت مستقیم و یا اتصال ولتاژ بالاتر از تغذیه دستگاه (مثلا استفاده از آداپتورهای متفرقه مانند شارژرهای لب تاپ)

این شرکت تلاش کرده است تا اکثر محصولات (دستگاه ضبط صدا و دستگاه ضبط تلفن) را با مناسب ترین قیمت ممکن (در اکثر محصولات تضمین پایین ترین قیمت در سطح کشور) در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد و در این راستا قیمت های درج شده مقطوع هستند.

به دلیل الکترونیکی بودن محصولات تحت هیچ شرایطی محصول فروخته شده تعویض و یا پس گرفته نمی شود.

شماره تماس: 09302670075 

3

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.mowjafarinan.com/