صفحه اصلی > دستگاه کالر آیدی

کالر آی دی - Caller ID - سورس کالرآیدی - نرم افزار کالرآی دی

دستگاه Caller ID

چاپفرستادن به ایمیل

دستگاه کالر آی دی

یکی از مهم ترین امکانات در نرم افزارهای CRM ، نرم افزار حسابداری، نرم افزار مدیریت فروش، نرم افزار تاکسی تلفنی، نرم افزار رستوران و هر نرم افزاری که بگونه ای با خط تلفن در ارتباط است caller id (کالرآیدی) می باشد. با استقاده از دستگاه کالر آی دی caller id به همراه سورس نرم افزاری می توان اطلاعات تماس مشتریان خود را به همراه پارامترهاییی مانند ساعت تماس، تاریخ، شماره تلفن، شماره خط و... ثبت و ضبط کرد. یکی از درخواست هایی که همواره شرکت های برنامه نویس خصوصا تولیدکنندگان نرم افزار ارتباط با مشتری CRM نرم افزارهای حسابداری و فروش و مدیریت دارند، این است که دستگاهی داشته باشند که اطلاعات تماس ها از جمله کالرآیدی و ساعت و تاریخ تماس ها را از آن دریافت نموده و به نرم افزار خود وصل نمایند. این شرکت مفتخر است که دستگاه CallerID را از یک خط به بالا، به همراه DLL و sample code های زبان Delfi در اختیار برنامه شرکت های برنامه نویسی و علاقمندان این حوزه قرار دهد.

 

سورس کالر آیدی تلفن

چاپفرستادن به ایمیل

سورس کالر آیدی تلفن شامل یک فایل Dll می باشد که به همراه نمونه سورس کد به زبان های برنامه نویسی VB و Delphi است که برنامه نویسان می توانند توسط این DLL به دستگاه ضبط مکالمات تلفن متصل شده و اطلاعات کالر آیدی را دریافت کند.

امکانات سورس کد و DLL دستگاه کالرآیدی به شرح زیر می باشد:

امکان استفاده از کالر آیدی بصورت آنلاین (دریافت آنی از دستگاه و ارسال به کامپیوتر)

امکان استفاده از کالر آیدی بصورت آفلاین بطوری که اطلاعات شماره های کالر آیدی ها را در کارت حافظه دستگاه ذخیره شده و در هر زمان می توان کالرآیدی را از روی دستگاه و یا کارت حافظه فراخوانی کرد.

امکان استفاده از کالر آیدی بصورت آنلاین و آفلاین (همزمان).

امکان اتصال دستگاه کالر آیدی به شبکه داخلی با پورت اترنت (Lan).

امکان اتصال دستگاه کالرآیدی به شبکه اینترنت.

امکان ارسال اطلاعات کالرآیدی به یک وب سایت از طریق یک URL با متد Post  و یا Get

 


توجه توجه

استفاده از دستگاه های ضبط مکالمات تلفن به عنوان یک ابزار کمک مدیریتی می تواند بسیار مفید باشد و البته هرگونه استفاده غیر قانونی از این دستگاه به عهده مصرف کننده می باشد. توجه داشته باشید استراق سمع  مکالمات دیگران بدون اطلاع قبلی آنان نه تنها غیر قانونی بوده بلکه از نظر شرع نیز موجب ضمان می شود.

نظر سنجی

چرا موج آفرينان را انتخاب كرديد؟
 

پرفروش ترین محصول


یک دلیل مهم برای انتخاب ما

شرکت موج آفرینان کویر برخلاف دیگران رضایت مشتری را مهم تر از کسب سود می داند. به همین دلیل تعهد اخلاقی و پشتیبانی از مشتری سرلوحه کاری این مجموعه می باشد. همچنین از آنجا که شرکت موج آفرینان خدمات هاستینگ ارائه می دهد علاوه بر خرید آنلاین، پس از خرید می توانید هر ساعت از شبانه روز حتی روز تعطیل از پشتیبانی ما بصورت آنلاین بهره مند شوید. به محض دریافت پاسخ سوالتان سیستم بصورت خودکار از طریق پیامک شما را مطلع می کند.